• 02 88 79 579
  • vrtec@osradlje.si

“Urica zame” že štiri leta živi

Vrtec Radlje je del OŠ Radlje ob Dravi, zato je moje delo v vrtcu malo posebno. Na eni strani sem vodja vrtca, po drugi strani pa svetovalna delavka. In ta del je MOJ. Tako že 4 leta vodim skupino »Urica zame«, kjer se enkrat mesečno srečujemo s starši in skupaj iščemo načine za učinkovito vzgojo in ustvarjanje učinkovitih pogojev za optimalen razvoj otrok. Kot že samo ime skupine pove, gre za prostovoljno udeležbo, kjer smo vsi notranje motivirani in se zavedamo, da je od nas samih odvisno, kako se bomo počutili in kako ravnali.

Staršem poskušam predstaviti moj pogled na vzgojo in sicer v luči Teorije izbire in sicer po modaliteti Realitetne terapije W. Glasserja.

Tudi prihodnje leto se bomo srečevali ,zato vabljeni vsi, ki vam je mar, zase in za ljudi okoli vas :-).

Špela Rus, univ. dipl. pedag.

Pa še nekaj misli staršev, ki so prihajali na urico.

Urica zame-Primož

Urica zame-Barbara

Urica zame -Karmen

URICA ZAME-Lea