• 02 88 79 579
  • vrtec@osradlje.si

Srečanje s starši v vrtcu na Remšniku

V sredo 22.11.2017 ob 15.30  smo se otroci in starši zbrali v avli oš. Remšnik. Najprej nas je v uvodu pozdravila vzg. Franja Pečonik. Skupaj z otroci sta nam vzgojiteljici  predstavili dejavnosti, ki so potekale v mesecu oktobru in novembru.  Naredili so si malo ozimnico, ki so jo zložili v lesene zaboje, za katere jim je material pomagal narezati g. Danilo Altbauer. Za to se mu vsi iskreno  zahvaljujemo. Pridelke so prinesli od doma, oz. nabrali na travniku. Otroci so v vrtcu s pomočjo vzgojiteljic spoznali postopek kisanja zelja, na travnikih so nabrali materino dušica, na vrtu pa meliso. Posušili in zavili so  jabolčne krhlje, ter dodali še igro spomin  in knjigo o debeli repi.   Otroci so zaigrali in zapeli igro «DEBELA REPA«. Na koncu smo se posladkali   še  s palačinkami in sokom. Z ozimnicami smo se zadovoljni odpravili domov.

Anejina mamica Helena Volmajer