• 02 88 79 579
  • vrtec@osradlje.si

ROJSTNI DAN V GOZDU (oddelek 11)

15.9.2021,smo se odpravili na daljši pohod. Že sama pot do gozda je bila zelo zanimiva. Pot nas je vodila najprej po ulici ,mimo gasilskega doma in po hribu navzgor proti gozdu. Prispeli smo na vrh in se ustavili pred vhodom v gozd. Ponovili smo pravilo ,ki je zelo pomembno ,kako se v gozdu obnašamo . ( rastline samo opazujemo, jih ne trgamo ,govorimo tiho ,ne hodimo naprej.. ). Izbrali smo primeren prostor in otroci so iskali različne materiale  ( palice ,storže .. )  in naredili hiško  ,vanj so dali storže ,to so bili majhni škratje . Ker je imel deček rojstni dan smo ta kraj izkoristili za praznovanje .Slavljencu smo naredili krono iz praproti in pričelo se je praznovanje . Deček je bil zelo navdušen ,za konec smo mu zapeli še pesmico .Otroci so v gozdu neizmerno uživali. Bili so zelo aktivni. Ker je bila to zelo dobra izkušnja se bomo v gozd na ta kraj še vračali.