• 02 88 79 579
  • vrtec@osradlje.si

Predstavitev dejavnosti oddelka 4

Končno je napočil dan, ki so ga otroci oddelka 4 komaj čakali. V ponedeljek, 26.3.2018, smo bili starši vabljeni na kratek program predstavitve dela naših otrok. Skupaj z vzgojiteljicama Petro in Zofko so nam pripravili nadvse zanimiv program. Otroci so plesali, peli in igrali na doma izdelan inštrument- boben. Starši pa smo bili navdušeni kaj naši otroci že znajo in zmorejo. Kot pika na i so otroci prejeli tudi potrdilo za najboljšo glasbenico/glasbenika v vrtcu, na katerega so bili še posebej ponosni ter nekaj sladkega za požrtvovalno delo.

Starši, bratci, sestrice, babice in dedki smo zapustili plesno dvorano nasmejani, pozitivno naravnani in že komaj čakamo naslednje predstavitve dejavnosti.

Petra in Zofka kar tako naprej!

Zapisala: Katjušina mama in ati