• 02 88 79 579
  • vrtec@osradlje.si

Praznovanje rojstnih dni v oddelku 11

Letošnje leto bomo zaradi trenutne situacije veliko preživeli v naravi. Zato smo se odločili, da tudi rojstne dni praznujemo v gozdu. Tako smo se v sredo 30.9. napotili v gozd praznovati rojstne dni. V gozdu smo srečali tudi gozdnega palčka, ki je za otroke skril zaklad. Skupaj z otroki smo iskali skriti zaklad. V skrinji so se skrivale tri krone iz listja, ki so bile namenjene otrokom, ki so v mesecu septembru imeli rojstni dan. V gozdu smo rajali in zapeli slavljencem pesem za rojstni dan. Gozdni palček pa je za otroke pripravil tudi zanimive naloge. Vsak otrok je tako moral poiskati en storž, en list in en kamen. Gozdne predmete smo potem med seboj primerjali, jih razvrščali po barvah in po velikosti. Skoraj vsak mesec se bomo odpravili v gozd praznovati rojstne dni.

Tara in Lilijana