• 02 88 79 579
  • vrtec@osradlje.si

POHOD Z BABICAMI IN DEDKI, 5. 6. 2024 ( IGRALNICA 1)

 V sredo, 5. 6. 2024 smo povabili babice in dedke, da so se nam pridružili v vrtcu in na našem skupnem pohodu do Dobrave. Ob 10.00 uri smo skupaj z otroki pričakali babice in dedke. Otroci si bili polni adrenalina in veselja, da so lahko svojo babico in dedka odpeljali na skupni daljši pohod do Dobrave. To pot otroci že zelo dobro poznajo saj se jo poslužujemo, ko gremo do naše gozdne igralnice. Na cilju smo se okrepčali s pijačo iz nahrbtnika in piškoti. Skupaj smo poklepetali in otroci so se lahko v naravi tudi igrali. Ker je bil že čas kosila, smo se morali vrniti nazaj prosti vrtcu. Pred vrtcem so otroci podarili babicam in dedkom narejen bezov sirup, ki smo ga naredili skupaj z otroki.  V večini otrok je odšlo domov skupaj z babicami in dedki, nekaj pa jih je ostali v vrtcu skupaj z nama.

Skupaj smo preživeli lep, dopoldanski čas z babicami in dedki. In ta čas je vedno nekaj posebnega.

Sabina in Nežka 

 

 

 

 

 

Skip to content