• 02 88 79 579
  • vrtec@osradlje.si

Pohod do Županka – igralnica 6 in 7

Otroci in vzgojitelji iz skupin 6 in 7 smo pozdravili jesen z daljšim pohodom do Županka. Takoj po malici smo se polni pričakovanj odpravili na pot, ki nas je vodila skozi center Radelj, mimo Rožnega dvora proti našemu cilju. Nekateri otroci so pot poznali, ker so hodili proti Županku s starši, starimi starši,…Ustavili smo se na razglednih točkah in opazovali naše mesto iz druge perspektive.Prav tako smo poslušali zvoke narave: slišali smo, kako teče voda, ptice, šumenje listov…Ob poti smo žal našli tudi nekaj odvrženih smeti, ki smo jih pobrali. Takšne situacije so vedno znova izhodišče za pogovor o tem, kako lahko vsak posameznik skrbi za okolje. Na vrhu so se otroci igrali in uživali v svežem zraku. Skupaj smo preživeli prijeten dopoldan in se dogovorili, da naše druženje kmalu ponovimo. Alja, Dejan, Filip in Sonja