• 02 88 79 579
  • vrtec@osradlje.si

OBISK ŠOLE IN DRUŽENJE Z UČITELJICAMA 1. RAZREDA ( 7. 6. 2024 )

V torek, 4. 6. 2024 sta k nam v vrtec prišli učiteljici 1.razreda. V petek, 7. 6. 2024 pa so otroke, ki gredo v jeseni v šolo povabili tudi v šolo. Otroci so ob 8.20 uri vstopili skozi šolska vrata. Pot je otroke peljala po šolskem hodniku vse do športne hiše. Tam sta učiteljici Ajda in Natalija pripravili čudovito lutkovno pravljico z naslovom ” Pod medvedovim dežnikom”. Na to temo nastopajočih živali v pravljici so bile pripravljene tudi gibalne postaje. Vsak otrok je dobil kartonček z določeno žival. Tam ga je čakala tudi prva gibalna naloga. Ko je otrok opravil vse postaje in zbral  vseh pet štampiljk je uspešno opravil nalogo. Za nagrado je dobil sladek bombonček. Tudi malico so danes otroci imeli v jedilnici šole, ki pa jim je že poznana, saj smo v mesecu maju kosila imeli tudi v šoli.

Sabina in Nežka

   

 

 

 

 

 

 

Skip to content