• 02 88 79 579
  • vrtec@osradlje.si

OBISK MEDICINSKE SESTRE ( igralnica 1 )

V sredo, 18.1.2023,  smo imeli v vrtcu poseben obisk. K nam je prišla mamica naše deklice Sie, ki je po poklicu medicinska sestra. Predstavila je svoj poklic. Zraven je prinesla veliko medicinsko torbo, v kateri je imela pripomočke za zdravljenje. Otroci so povedali, kaj jih boli in medicinska sestra  jim je oskrbela rano, povila roko, nogo, glavo, itd. Medicinska sestra nam je pustila ves medicinski material v vrtcu z namenom, da se otroci lahko igrajo, zdravijo drug drugega in s tem spoznavajo poklic zdravnika, medicinske sestre. Naredili si bomo nov kotiček za zdravljenje, ki je prav tako povezan z našo temo zdravja.

Zahvaljujemo se mamici za pripravljenost in sodelovanje, katerega smo bili zelo veseli.

Otroci s Sabino in Nežko.