• 02 88 79 579
  • vrtec@osradlje.si

Gibanje na prostem (24. 10. 2019 – oddelek 6)

Lep jesenski, dopoldanski čas ( 24.10. 2019) , smo izkoristili za gibanje na prostem. S sodelavko sva se že prejšnji dan pogovarjali o  naših kolesih, triciklih, skirojih,  ki so v naši leseni hiški za vrtcem tako lepo pospravljeni.  Čisto vsi smo nekako pozabili na njih. In prav je, da se otrokom tudi kdaj pa kdaj ponudijo. Danes smo to naredili prav mi. Vsak otrok si je izbral svojo kolo, tricikel ali skiro. S kolesi smo odšli na šolsko igrišče, kjer so se otroci lahko vozili prosto po igrišču, s postavljenimi pravili na poti, ovirami na igrišču, vožnji po črti in krogu.  Prav vsi otroci so uživali in si med seboj tudi menjavali kolesa, skiroje, tricikle in tako preizkusili prav vse. S tem so si otroci razvijali svoje gibalne sposobnosti in si razvijali svoje ravnotežje. Po zaključni vožnji smo kolesa pospravili nazaj na svoja mesta. Otroci so si prislužili mali zeleni ali oranžni sonček, katerega so si sami zalepili v svojo za to namenjeno knjižnico Mali sonček. Bili so zelo veseli in ponosni nase. Mi dve s timsko delavko pa prav tako.

Otroci igralnice 6 s Sabino in Alenko