• 02 88 79 579
  • vrtec@osradlje.si

DRUŽENJE BODOČIH PRVOŠOLCEV Z UČITELJICAMA ( odd 6 in 7 – junij 2021 )

Bodočim prvošolcem smo pripravili srečanje z učiteljicama 1. razreda. Komaj so čakali, da se odpravimo na igrišče in se preizkusijo v vseh igrah, ki smo jim jih pripravili. Otroci so z veseljem in zanimanjem sodelovali pri vseh gibalnih dejavnostih. Ko so se zamenjali pri vseh igrah so bodoči prvošolci dobili vstopnice za šolo z zanimivo štampiljko.

Vsaka skupina je dobila listke drugačne barve. Nato pa sta imeli učiteljici nalogo, da napihneta balon svoje barve. Otroci so takoj stekli k učiteljici, ki je imela balon enake barve kot so bile njihove vstopnice. Bili so navdušeni, se objemali in veselili. Vsak se je svoji  učiteljici predstavil, tako so se spoznali še po imenih. Menimo, da je prvi stik zelo pomemben, zato smo bili vsi zelo zadovoljni, da je druženje potekalo v sproščenem in pozitivnem vzdušju.

Anica, Dejan, Sabina, in Alenka.