• 02 88 79 579
  • vrtec@osradlje.si

DALJŠI POHOD DO KAPELICE PRI REŠU OB SVETOVNEM DNEVU ZDRAVJA (7. 4. 22) – igralnica 5

Ob svetovnem dnevu zdravja smo sami še bolj poskrbeli za svoje zdravje z gibanjem in sledili sloganu “Z gibanjem do zdravja”. Pot nas je vodila po neprometni poti med hmeljišči, kjer so otroci našli različne rastline, ki smo jih skupaj poskušali poimenovati, prosto so lahko tekali, se pogovarjali in opazovali dogajanje okoli njih. Na hmeljiščih in poljih smo videli traktorje, ki so obdelovali zemljo in tudi ljudje so že obdelovali hmeljišča. Razveselili so se našega obiska v njihovi bližini in nam pomahali, mi pa smo jim v pozdrav pomahali nazaj. Na krajši gozdni poti smo našli polža s hišico in si ga podrobno ogledali. Otroci so brez težav premagali zastavljeno pot, veliko novega so videli in spoznali.

Skip to content