• 02 88 79 579
  • vrtec@osradlje.si

DALJŠI POHOD DO DOBRAVE (igralnica 5, maj 2022)

Lep sončen dan smo izkoristili za daljši pohod. Z otroki smo se že dan pred tem dogovorili, da naj bodo primerno oblečeni in obuti. Pot nas je vodila ob potoku, med njivami, do pešpoti do Dobrave. Po poti so otroci lahko prosto hodili, tekali, preskakovali luže, deček Luka pa nam je povedal, kaj vse so posadili na njihovih njivah. Na Dobravi nas je presenetil še deček Bor, ki nas je videl, ko smo prihajali in je imel željo, da nam pokaže njegovo mlado račko. Otroci so bili tako njega, kot račke zelo veseli. Po želji so jo lahko tudi pobožali. Na igrišču na Dobravi so se otroci okrepčali z vodo in jabolki in nato prosto raziskovali v gozdu in se igrali na igralih. Po poti ob potoku smo se vrnili nazaj v vrtec.

 

Skip to content