• 02 88 79 579
  • vrtec@osradlje.si

CICIBANOV NOVEMBERSKI POHOD Z LUČKAMI, 17. 11. 2023

V petek, 17. 11. 2023 smo se ob 15.30 uri, cicibani planinci podali na krajši pohod do Vodnega parka Radlje. Avtomobile smo pustili pri trgovskem centru Lidl in se najpogumnejši cicibani podali na pot proti Vodnemu parku Radlje. Na cilju pri Ribiškem domu nas je čakal topel čaj, za katerega je poskrbela vzgojiteljica Alenka. Okrepčali smo se s toplim čajem, ki je v teh mrzlih dneh prišel še kako prav. Naredili smo krog okoli jezera. Pri tem pa videli goske, labode, race in najlepši sončni zahod ob vodi. Ker se je že mračilo smo se skupaj podali nazaj na začetni cilj, do svojih avtomobilov. Tokrat smo potrebovali že lučke, takšen in drugačne, katere so pot nazaj še bolj pričarale.

Mentorici Sabina Hartman in Duška Langeršek

 

 

Skip to content